loading...

مرجع رسمی مقالات عطر

مقالات عطر

بازدید : 144
يکشنبه 17 اسفند 1398 زمان : 16:13

بهترین عطر زنانه
همان گونه که می‌دانید فصل بهار فصل مجدد تازه شدن و طراوت میباشد. بخش اعظمی‌از اشخاص با آغاز شدن بهار تغییرات بسیار متعددی در خویش تولید می‌نمایند. در آئین‌های سنتی کشور‌ایران نیز، مردم بهار را جشن و پایکوبی گرفته و همت مینمایند چیزهای جدید بخرند. یک کدام از آیتم‌های مطلوب برای داشتن یک فصل بهار بسیار خوب داشتن یک بو مطلوب برای روزها عید باستانی هست. با داشتن یک بو خوشبو هم اکنون و هوای عید باستانی را تمامی‌جا با خویش به هم پا خواهید داشت. در‌این نوشته‌ی‌علمی‌ایرانوس راهنمای خرید بو مطلوب عید نوروز پیش رو را برای شما آماده نموده است پس با ما یار باشید.

عید باستانی یکی آئین‌های قدیمی‌در ایران هست و سالانه اکثری از مردم در سرتا رمز سرزمین این عید را جشن و پای کوبی میگیرند. از ترسیم و رسومات عید نوروز می‌قدرت به روءیت کرد و بازدیدها و تفریحات و مهاجرت‌های خانوادگیو چیدن سفره هفت سین اشاره نمود. بخش اعظمی‌از مردم در روز در آغاز فروددین ماه که به عبارتی روز نخستین عید نوروز می‌باشد خویش را برای رویت کرد و بازدید فراهم کرده و همت می‌نماید جامه‌های تازه وتازه بهاره خویش را به یاروهمدم یک بو مطلوب برای زیبایی بیش تر استعمال نمایند. ولی برای تعیین و خرید رایحه مطلوب عید نوروز و روزها عید نیاز به تذکر بعضا از مورد‌ها مهم میباشد که برای شما آماده کرده ایم.

نکات مهم در تعیین و خرید بو مطلوب عید نوروز
همان طور که پیشین‌خیس هم گفته شد از آن جا که بهار فصل تازگی و طراوت‌ست کارایی نمائید به سراغ عطرهایی با بو‌های ملایم و ترکیبی از گل‌های بهاره بروید و گذشته از تعیین بو قطعا آن را آزمایش فرمایید تا پخش رایحه و ماندگاری بالایی داشته باشد تا در زمان میهمانی‌ها و مجالس نیازی به تمدید مجدد آن نباشد.

بو زنانه : ۹ بو زنانه پرطرفدار و پرفروشمشاهده
یکی شایسته ترین چاره‌ها برای ماندگاری هر چه اضافه عطرها میتوانید پیشین از اسپری کردن رایحه پوست خویش را با کرم مرطوب کننده چرب کرده و آن‌گاه رایحه را اسپری فرمائید به دلیل آن که رایحه‌ها بر روی پوست چرب ماندگارتر می‌باشند.

معرفی و خرید بو‌ مطلوب عید نوروز زنانه
رایحه زنانه جورجیو آرمانی گونه SIEDP
این رایحه شیرین و بسیار دلنشین با ترکیبی از بو‌های متفاوت گل مانند گل رز، گل فریزیا، برگ انگور و وانیل یکی‌از تعیین‌های بسیار مطلوب برای خانم‌ها در روز‌ها عید باستانی میباشد که احساس شادابی و تازگی را در شما القا مینماید.

خرید این بو

رایحه شنل دسته N5EDP
یک کدام از عطرهای بسیار دارای اسم و رسم و پرطرفدار دربین خانم‌ها عطرهای شنل می‌باشد. بو بسیار دلنشین و شعف‌آور این گونه از رایحه شنل بخش اعظمی‌از خانم‌ها را شیفته خودش نموده است. نت‌های آغازین این بو با ترکیبی از بو‌هایی زیرا ترنج، هلو، شکوفه فصل بهار نارنج آغاز گردیده و در نت‌های میانی بو زنبق، گل برف، رز و یاس به مشام میخورد و در نت‌های نهایی بو چوب صندلف خزه درخت بلوط و نعناع هندی، شم می‌گردد. یکی شایسته ترین پیشنهادهای نوروزی ایرانوس برای خانم‌ها برای روزها عید نوروز این بو می‌باشد.

خرید این رایحه

بو زنانه دیویدوف جور Echo برای عید نوروز
در‌صورتی‌که همچنان در پی عطرهایی با بو گل می‌باشید و نمی‌توانید از کنار عطر گل‌هایی زیرا زنبق، گل صدتومانی بگذرید، ما خرید این بو را به شما توصیه میکنیم. علاوه بر عطر گل، گونه‌های عطر‌های چوب و دارچین نیز به مشام میخورد که برای خانم‌هایی که عطر شیرین و گرم را می‌پسندند بسیار مطلوب میباشد.

جور بندی بو و گونه‌های متفاوت آنمشاهده


خرید این رایحه

رایحه زنانه گوچی نوع Premiere برای عید باستانی
در صورتی‌که جز آن گونه از خانم‌هایی میباشید که وسط خیر و خوبی با عطرهای بسیار گرم ندارید و بیش تر عطرهای خنک را می‌پسندید صد رد صد این دسته رایحه را آزمون فرمایید. ترکیبی از میوه‌هایی زیرا شاتوت، ترنج در کنار گل‌های سپید شکوفه پرتقال و روایح چوبی، از گزاره بو‌هایی میباشد که در هر مورد از نت‌های این بو به مشام می‌رویش. یک تعیین بسیار مطلوب برای کلیه خانم‌های طاقت فرسا ذوق و سلیقه و بسیار شیک پوش که برای روزها عید نیاز به شم خودباوری و شعف بیش تر دارا هستند.

خرید این بو

بو زنانه برند جکوبس گونه Daisy
خانم‌های دوست داشتنی و خنده‌رو هیچ زمان از کنار این بو به راحتی نمی‌گذرند. در شرایطی که در پی عطری برای داشتن احساس خوب و تسکین دهنده در روزها عید نوروز دارید، این رایحه را فراموش نکنید. نت‌های آغازین این رایحه با عطر میوه‌هایی زیرا توت خارجی، گریپ فروت و برگ بنفشه شیرین ابتدا گردیده و در نت‌های میانی عطر بنفشه و یاسمن را شم میکنید و نت آخرین آن ترکیبی از مثال‌های چوبی و وانیل میباشد که شما‌را تبدیل به یک خانم دوست داشتنی مینماید.

خرید این رایحه

رایحه زنانه ورساچه، نوع Bright Crystal
آیا جز آن گونه از خانم‌هایی می‌باشید که دوست دارید راءس اعتنا در مجالس و ضیافت‌های نوروزی باشید، میباشید؟ آیا به‌دنبال تولید یک احساس کبر و غرور و لوکس بودن در خودتان میباشید؟ ایرانوس یکی‌از شایسته ترین عطرهای مارک ورساچه، را به شما معرفی می‌نماید. این بو جز یکی مالامال فروش‌ترین و شایسته ترین عطرهای شناخته گردیده در سرتاسر جهان است که ادغام بو‌های انار، تمشک، گل صدتومانی، لاله مرداب، مشک و چوب آن را تبدیل به یکی عطرهای مطلوب برای عید باستانی نموده است.

فصل بهار و عطرهای ویژه فصل بهار را ظریف‌خیس بشناسیم!مشاهده


خرید این رایحه

معرفی و خرید رایحه مطلوب عید باستانی مردانه
رایحه گوچی دسته Pour Homme
یکی شایسته ترین مورد‌ها برای آقایان در روز‌ها عید باستانی تعیین این رایحه میباشد. نت‌های آغازین این رایحه با بو ترنج و برگ بنفشه مقدمه گردیده و در نت میانی عطر برگ چای، فلفل شیرین و دارچین به مشام رسیده و در نت آخرین عطر صمغ، تنباکو و درخت زیتون احساس میگردد. این بو را به تمامی‌آقایانی که دوست دارا هستند مثل یک جنتلمن در مجالس و میهمانی‌ها ظواهر شوند، سفارش می‌دهیم.

خرید این جنس

رایحه مردانه کلوین کلاین نوع Obsession
این رایحه یک کدام از دارای اسم و رسم‌ترین‌های مارک کلوین کلاین است. برای آقایانی که سبک پوششی کلاسیکی دارا هستند و اکثر اوقات در ضیافت‌ها با کت و شلوار حاضر می‌گردند این بو گرم و کلاسیک بسیار مطلوب میباشد. بو این رایحه ترکیبی از ترنج، گریپ فروت، پرتقال، یاس، مریم گلی، وانیل، چوب کفش تابستانی و … میباشد که احساس تازگی و طراوت و از مجدد تازه شدن را در آقایان تولید می‌نماید.

خرید این فرآورده

رایحه مردانه آمپر جور Legend Black
آقایانی که شیفته طبیعت‌ در بهار می‌باشید، یک توصیه ویژه برای شما داریم. این نوع از رایحه امپر برای شما بسیار مطلوب میباشد و احساس تازگی و شادابی را در شما زنده میکند. نت آغازین این رایحه با بو سیب، طالبی، پرتقال و لیمو ابتدا گردیده، در نت میانی بو چوب درخت ساج، نعناع هندی، گل شمعدانی و مریم گلی و در نت نهایی بو‌ای از کهربا و مشک به مشام میرسد که بسیار دلنشین میباشد.

خرید این کالا

بو مردانه امپر گونه Saga
ساگا یک کدام از دیگر از دوستداشتنی‌ترین دسته‌های رایحه مارک امپر است که دربین آقایان بسیار دوستداشتنی میباشد. ترکیبی از بو‌هایی زیرا لیمو، فلفل، ترنج، گل‌های معطر، اسطخدوس و مشک درین رایحه موجود است. در شرایطی‌که جز آن گونه از آقایان بسیار دشوار پسند میباشید و سبک کلاسیک را می‌پسندید این رایحه نوروزی را به شما توصیه میدهیم.

معرفی 6 بو زنانه مشهور و پرطرفدارمشاهده


خرید این فرآورده

رایحه مردانه کنزو نوع Homme
خرید بو مطلوب عید نوروز ویژه مردان: بو مردانه کنزو دسته هوم homme تصمیم صحیح و گزینش قابل قبولی برای شما است. در‌حالتی که جز آن گونه از آقایانی می‌باشید که عطرهای گرم و یا این که شیرین را مطلوب خویش نمی‌دانید و عشق به عطرهای خنک دارید، این گونه بو میتواند شایسته ترین مورد برای عید نوروز پیش روی شما باشد. بو‌های ترکیبی این بو خنک، هل، نعناع، مرکبات، وانیل، چوب دمپایی سپید و … میباشد و برای جوان‌ها نیز بسیار مطلوب میباشد.

خرید این فرآورده

رایحه مردانه آرماف دسته Club Nuit Intense
یکی‌از عطر‌های پربیننده بین آقایان بو تلخ میباشد.این گونه بو تلخ نیز برای روز‌ها عید نوروز بسیار مطلوب میباشد. بو این بو با نت اغازین لیمو شیرین، انگور سیاه و سیب ابتدا گردیده، در ادمه نت‌های میانی گل سرخ، یاسمن و توس و در نت نهایی وانیل، عنبر، مشک و نعناع هندی را شم می‌کنید. برای داشتن تجربه روزهای بسیار خوب در فصل بهار بدون شک این رایحه را آزمایش فرمایید.

خرید این مال

این مقاله با تیتر رایحه مطلوب عید نوروز : معرفی و خرید ادکلن و بو مطلوب عید نوروز در بخش تحریریه خبر نامه ایرانوس جمع آوری گردیده. به کارگیری از آن برای هدف‌ها غیر تجاری و با قید اسم مبداء بلامانع میباشد.

زندگینامه مهتاب کرامتی + اطلاعات زندگی شخصی و هنری به همراه عکس های همسرش
نظرات این مطلب

تعداد صفحات : 2

آمار سایت
 • کل مطالب : 23
 • کل نظرات : 0
 • افراد آنلاین : 1
 • تعداد اعضا : 0
 • بازدید امروز : 56
 • بازدید کننده امروز : 57
 • باردید دیروز : 23
 • بازدید کننده دیروز : 24
 • گوگل امروز : 0
 • گوگل دیروز : 0
 • بازدید هفته : 57
 • بازدید ماه : 81
 • بازدید سال : 4310
 • بازدید کلی : 9061
 • کدهای اختصاصی