loading...

مرجع رسمی مقالات عطر

مقالات عطر

بازدید : 112
جمعه 8 خرداد 1399 زمان : 14:23

بهترین عطر زنانه
رایحه ، ماده‌‌‌ای خوشبو که همگی جا با ما یار و همدم میباشد و این بو دلپذیر یا این که حتی گهگاه آزار دهنده به نحوی با معاش روزانه ما عجین گردیده که خیلی تایم‌ها فراموش میکنیم که تا چه اندازه ضروری و مهم میباشد. اهمیت این مورد به اندازه‌‌‌ای میباشد که چنانچه بو نامناسبی را گزینش کنیم تاثیر نامطلوبی را بر خویش و دور‌وبری‌ها خوا هیم داشت. مطمئن هستیم شما هم همانند ما سوال‌های زیادی در ذهنتان موجود هست، به عنوان مثال اینکه، عطرها چه تفاوتی باهم دارا‌هستند و یا این که اینکه چطور یک رایحه مطلوب متشخص خودمان را بیابیم و یا این که چکار کنیم تا ماندگاری بیشتری داشته باشد. بها رایحه مردانه درین مغازه بسیار مطلوب ارائه شده‌است.

چرا رایحه ؟
استعمال از عطرها برای معالجه، ساخت احساسات خوب میان مردم و بهبود ارتباط‌ها زناشویی، موثر میباشند. شم بویایی بر روی بخش راست مغز تن بشر که عاطفه‌ها، خاطر و خلاقیت را در اختیار گرفتن می‌نماید تاثیر مثبت داراست. امروزه از آروماتراپی روغن‌های معطر و عطر آن برای معالجه ایرادات فیزیکی و عاطفی و تندرست هورمونی تن به کارگیری می‌شود. نظریه آروماتراپی بیان میکند که به کارگیری از اسانس‌های اساسی به تقویت سیستم ایمنی تن هنگام استنشاق امداد می‌نماید. بوی‌های شیرین نیز بر خلق اشخاص تأثیر میگذارد و قادر است تحت عنوان یک گونه جاری درمانی آیتم به کار گیری قرار گیرد. از این رو لازم میباشد تا داده‌ها صحیح و جامعی در خصوص عطرها و اشکال آن داشته باشیم تا با تعیین رایحه مطلوب تاثیر مطلوبی بر اطرافیانمان داشته باشیم.

مطالعه اضافه: خرید رایحه مردانه در 5 گام

در شرایطی که یک آقا میباشید با رعایت نکات این نوشته‌ی علمی‌می‌توانید رایحه قابل قبولی برای خویش خریداری فرمایید. در صورتیکه یک خانم می‌باشید با به کارگیری از راهکارهای ارائه گردیده درین متن می‌توانید یک رایحه مطلوب برای یک آقا گزینش کرده و آن را کادو دهید.

مواد تشکیل دهنده‌ی رایحه عمدتا چه موادی میباشد؟
مواد تشکیل دهنده طبیعی بو‌ها مشتمل بر گل، گیاهان دارویی، چاشنی جات، میوه، چوب، ریشه، رزین، گل صدف، برگ، لثه و ترشحات حیوانی و همینطور از موادی مانند الکل، مواد پتروشیمی، ذغال سنگ و کوارتز‌های زغال سنگ به کارگیری میشود. برخی از گیاهان مانند لیلی دره ، روغن‌های طبیعی ایجاد نمیکنند. در واقع، صرفا حدود دو هزار از دویصت و پنجاه هزار سیرتکامل شناخته گردیده گیاهان گلدار دارنده این اسانس می‌باشند . براین اساس، مواد شیمیایی تصنعی و مصنوعی می‌بایست بکار برده شوند تا بوی مواد غیر روغنی تولید شود.

چرا عطری یکسان در اشخاص گوناگون عطر‌ی مختلف ساخت می‌نماید؟
در حالتی‌که تا به حالا از یک بو مختص فرد دیگری لذت برده اید و آن گاه آن را بر روی خودتان تست کرده و متوجه می‌شوید که بوی گوناگون تشکیل داد، بدانید که شما صرفا نیستید. یک مبنای علمی‌برای خلق و خوی خیره کننده رایحه موجود است. در حالی که بو معطر ممکن میباشد به عبارتی اسانس‌های معطر را داشته باشد، شیمی‌تن هر شخصی میتواند به شدت بر روی چگونگی برخورد رایحه بر تن و پوست تاثیر بگذارد. هورمون‌ها همینطور می‌توانند راجع‌به طریق تلاش بو روی تن به نحوی مختلف خلق نمایند. رژیم‌های غذایی نیز می‌توانند بر روی بوی رایحه تماما تاثیر بگذارند. براین اساس بوی عطری یکسان بر روی اشخاص متعدد گوناگون فعالیت می‌نماید و لازم میباشد تا عطری را که همگونی بیشتری با شیمی‌تن شما دارااست تعیین نمایید.

قبلی از خرید بایستی با غلظت و ماندگاری بوی رایحه‌ها آشنا باشید
گونه‌های مختلفی از عطرها با غلظت‌های مختلف موجود است که درایت از آن‌ها به ما امداد می‌نماید تا بو مطلوب و با غلظت لازم را برگزینیم.

اکستریت یا این که پرفیوم: این گونه رایحه دارنده بالاترین معیار غلظت بو میباشد و حدود شش عدد هشت ساعت ماندگاری دارا‌هستند.

ادوپرفیوم: بعداز بو بیشترین ترازو غلظت رایحه را دارااست. ادوپرفیوم به صورت کلی دارنده غلظتی دربین 15٪ تا 20٪ میباشد. به صورت میانگین، ادوپرفیوم حدود چهار تا پنج ساعت ماندگاری دارااست و معمولا ارزان خیس از بو خالص میباشد.

ادو تویلت: ادو تویلت دارنده غلظتی در بین 5٪ تا 15٪ میباشد.این جور خوشبو کننده معمولا ارزانتر از رایحه و ادکلن میباشد و یک کدام از دوستداشتنی ترین اشکال بو موجود هست. ماندگاری ادو تویلت به صورت معمول برای سه عدد چهار ساعت میباشد.

ادوکلن: دارنده غلظت بسیار پایینتری نسبت به گونه‌های بو میباشد.ادوکلن در کل غلظتی در میان 2 تا 4 درصد داراست و نسبت به بقیه بو‌ها از غلظت بیشتری از الکل شامل است و از عطرهای دیگر ارزان خیس میباشد.

ایو فرایشه: مشابه به ادوکلن میباشد که معمولا ماندگاری به زمان دو ساعت دارااست.ایوفرایشه دارنده غلظتی حتی کمتر از بو و ادکلن میباشد که عموما در میان صرفا 1٪ تا 3٪ میباشد.

روش های معجزه آسا برای تقویت ابرو و مژه
برچسب ها
نظرات این مطلب

تعداد صفحات : 2

آمار سایت
 • کل مطالب : 23
 • کل نظرات : 0
 • افراد آنلاین : 1
 • تعداد اعضا : 0
 • بازدید امروز : 112
 • بازدید کننده امروز : 113
 • باردید دیروز : 23
 • بازدید کننده دیروز : 24
 • گوگل امروز : 0
 • گوگل دیروز : 0
 • بازدید هفته : 113
 • بازدید ماه : 137
 • بازدید سال : 4366
 • بازدید کلی : 9117
 • کدهای اختصاصی