loading...

مرجع رسمی مقالات عطر

مقالات عطر

بازدید : 115
چهارشنبه 23 ارديبهشت 1399 زمان : 6:28

بهترین عطر زنانه
تعیین رایحه مدام برگرفته از شخصیت درونی شخص میباشد. بو معرف شخصیت ، احساسات و عاطفه‌ها یک شخص میباشد. ما به راحتی با استشمام بو رایحه مستمر فردی می‌توانیم به شخصیت و بینش وی پی ببریم. صحیح مانند جامه‌هایتان، فیلم‌هایی که دوست دارید، و آهنگی که طولانی تر گوش می‌دهید، عطرتان نیز معرف چگونگی خلق و خوی شماست.

درین نوشته‌ی علمی‌می‌خواهیم به طور تخصصی به رفتارشناسی مردها و اخلاق و رفتار و رفتارشان در تعیین رایحه بپردازیم. احساسات مردان و شم بویایی‌شان رابطه تنگاتنگ و تأثیرگذاری به روی هم دارا‌هستند و به نوعی کامل کننده رفتاری هم محسوب میگردند. شم بویایی یک مرد او‌را مستقیما به سمت بخشی از مغز هدایت می‌نماید که با احساسات سروکار داراست، حتی می‌اقتدار بیان کرد گزینش بو میتواند احساسات مرد را برهنه نماید.

تعیین رایحه با تجارت معاش شما ارتباط تنگاتنگ داراست
ارتباط بی واسطه بویایی و احساسات باعث به‌این می‌شود تا بیان کنیم، که گزینش رایحه سوای دخالت یک قدمت معاش نسبتاً ناممکن میباشد. یک مرد عموماً عطری را برمی‌گزیند که با آن ریلکس میباشد، و این گزینش معمولاً بازتابی میباشد از تجربیات و مختصات شخصی وی.

قدری این مساله را بی آلایش‌خیس توضیح می‌دهیم خیلی معدود پیش می‌آید مردی رایحه دریایی تعیین نماید و از شناکردن بدش بیاید. ادله این فرمان بسیار بدیهی و پر‌نور میباشد، ما در هنگام گزینش رایحه دلخواه‌مان به عمق تجاربی میرویم که برایمان آشنا میباشد و مارا به خاطر جایی و یا این که احساساتی یگانه می‌اندازند.

ولی خیلی احتمال دارااست که این برهان گزینش بو برای ما بدیهی نباشد. یعنی احتمال آنکه دقیقاً ندانیم این بو ما‌را خاطر چه خاطره یا این که احساساتی می‌اندازد زیاد میباشد. زیرا بخشی از احساسات ما در بخش ناخودآگاه ذهن‌مان رخنه نموده است. با استشمام عطر‌ای یگانه و یا این که تجربه لحظه‌ای متعدد به طور غریضی در ما این خاطرات زنده می‌شوند. این خاطرات در قبلی‌های بدور چهره داده‌اند مثل تجربه بوی خوش و امن مامان و یا این که در اعماق علایق یگانه ما رخنه کرده‌اند مثل شم وحشی بیشه.

تعیین بو وسیله‌‌‌ای برای عرض‌اندام شخصیتی و غلو مختصات
درباره با اینکه تعیین رایحه می‌تواند ویژگی بارز یک مرد را نشان دهد نسبتاًً به اطمینان رسیدیم و درین لحظه شکی بر این حقیقیت نیست. با این حالا ممکن میباشد یک مرد از عطری استعمال نماید تا خصوصیتی که ندارد را رفلکس دهد.

در واقع بعضا مردان شاید بخواهند به خیال جبران کمبودی در شخصیت‌شان از بو خاصی به کارگیری نماید، مثل اینکه یک مرد از قصد بویی وحشیانه استعمال نماید تا کمبود مرد بودنش را جبران نماید. یا این که اینکه برای مثالً فلان فرد کار کشته از این رایحه به کار گیری مینماید پس اینجانب هم بایستی از این رایحه استفاه کنم ( ولو اینکه عاشق بو آن هم نشده‌ام) تا قوی به حیث آیم.

می‌بایست خیال و خاطر شمارا ریلکس کنیم که تعداد همچین اشخاصی از متاع مذکر بسیار نادر میباشد. مردان به صورت اعتقادوباور نکردنی‌ای برخلاف بانوان خودشان می‌باشند. شخصیت مردان برگرفته از عنصر غلیظ خود‌با‌وری و خودپسندی میباشد پس خاطر بانوان را تا حدی شل کنیم که می‌توانید به شخصیت شناسی از روش سیستم گزینش بو اعتماد فرمائید.


البته مدام استثنا موجود است، بعضا از مردان از تعیین رایحه گزینه عشق و علاقه خودشان شرمندگی می‌کشند بدین ترتیب عطری که تایید گردیده را گزینش می‌نمایند حتی در‌صورتی‌که از آن خوششان نیاید. خب واضح میباشد، اختلال کمبود خود‌با‌وری همگی جا نمود پیدا خواهد کرد حتی‌در مراحل تعیین بو دلخواه.

با این اکنون درصد اینگونه مردان به نسبت زنان بسیار کمتر میباشد و مردان عمدتاً ترجیح می‌دهند رایحه دلخواه خودشان را گزینش نمایند. با رایحه گزینه به کار گیری یک مرد می‌اقتدار به راحتی به مختصات شخصی وی پی پیروزی، زیرا بو در بیش تر مواقع به عبارتی چیزی میباشد که خودشان می‌باشند، و مثل طرز دست دادن و رویکرد رفتن به روح پیوند خورده میباشد.

بو چه می باشد؟
نظرات این مطلب

تعداد صفحات : 2

آمار سایت
 • کل مطالب : 23
 • کل نظرات : 0
 • افراد آنلاین : 1
 • تعداد اعضا : 0
 • بازدید امروز : 28
 • بازدید کننده امروز : 29
 • باردید دیروز : 23
 • بازدید کننده دیروز : 24
 • گوگل امروز : 0
 • گوگل دیروز : 0
 • بازدید هفته : 29
 • بازدید ماه : 53
 • بازدید سال : 4282
 • بازدید کلی : 9033
 • کدهای اختصاصی