loading...

مرجع رسمی مقالات عطر

مقالات عطر

بازدید : 62
شنبه 19 ارديبهشت 1399 زمان : 0:23

بهترین عطر زنانه
اینکه مدام عطر‌‌‌ای خوب از شما متصاعد شود و احساس خیر به اطرافیانتان بدهد با گزینش یک رایحه یگانه برای ساختن لحظاتی عاشقانه با سهیم زندگیتان مختلف میباشد . گذشته از تعیین رایحه زنانه بهتر میباشد در زمینه‌ی ذائقه و آلرژی‌های عشقتان داده‌ها کسب نمایید .

اینکه بدایند با چه عطری شم بهتری به وی میدهید و اورا مالامال انرژی می‌کنید و تحسین او‌را برمی‌انگیزید در تعیین عطرتان بسیار مهم میباشد . ضمن آنکه در گزینش بو بایستی فصل‌های سال و آب و‌ها را هم در حیث بگیرید.

رایحه زنانه اسکاردلارنتا
عطری با عطر سنبل ، صمغ و ترنج با نتهایی از چوب سدر که بسیار مختص و دیدنی میباشد . این بو برای ملاقاتهای شبانه و لبریز انرژی بسیار مطلوب میباشد . این رایحه به شما و عشقتان شم معاش و شادابی میدهد و لحظات شمارا سرشار از انرژی و متانت می‌کند . برای یک ملاقات احساساتی ما این رایحه را به شما توصیه میکنیم.

بو زنانه آمبرا – اومنیا
عطری تلخ و شیرین ، بو‌‌‌ای از صمغ ، به یادماندنی و جالب ، شورنگیز و وسوسه کننده چه چیزی بهتر از اومیا که شمارا یگانه جلوه دهد و قلب عشقتان را به ضربان بیندازد .

بو زنانه مولین غوژ – هیستوا دو پغفم
عطر‌‌‌ای از زنبق و مشک و میوه‌های قابل انعطاف و شیرین برای آنان که شیفته عطرهای ملایم و وقار دهنده میباشند . عطری برای تمامی‌فصول و برای انان که دشوار پسندند .

بو زنانه سی اچ – کارولینا هررا
عطری با تم گلهای شرقی و عطر‌‌‌ای اعتقاد و باور نکردنی از ترنج ، پرتقال و میوه‌های تابستانی . عطری خنک برای تابستانهای گرم و عاشقانه که شمارا سرمست و لحظاتتان را شورنگیز نماید بر بستری از سبزی و طراوت .

رایحه زنانه دولچی اند گابانا DOLCL&GABANA
شاهکاری زمستانی و خاطره انگیز . عطری برای روزهای سرد فصل‌زمستان تا به شما و سهم دار زندگیتان گرما و انرژی ببخشد با بو‌‌‌ای از هلو ، سوسن و یاس . ادغام این بو‌ها در فصل‌زمستان به شما جلوه یک اثر هنری می‌دهد و لطافت و نازکی گل‌های پاییزی را تداعی می‌نماید. نازکی و شادابی و حرارت و ماندگاری تمامی‌درین بو جلوه‌‌‌ای یگانه به آن بخشیده اند .

بو زنانه دیور J’Adore Dior
عطری برای گران قیمت‌ها و دختران خوش پوش و دیدنی . عطری فرانسوی وابسته به گل‌های جزیره‌ها قمر . عطری مختص و اختصاصی تا شما جالب خیس نشان دهد . عطری برا فصل‌زمستان و عاشقانه‌های دونفره . برفی و نشاط آور

رایحه زنانه OH LOLA
از این رایحه به راحتی نمیتوانید عبور نمائید . عطری با عطر وانیل و تمشک . بسیار جالب و محسور کننده .عطری برای بازگرداندن روزهای لبریز حرارت عاشقی . عطری کلاسیک و شیک برای کادو به سهیم زندگیتان که هیچ وقت فراموش نخواهد کرد .

بو زنانه میس دیور
رایحه منحصر خانم‌های شیک و یگانه . هیچ زمان مردی را پیدا نخواهید کرد که از بو نعناع و یاسمن این بو به شوق و اشتیاق نیاید و تحسینتان نکند و ذوق وسلیقه شما‌را نستاید .

رایحه زنانه لاوستراک
بو‌‌‌ای از مریم ، نیلوفر آبی‌رنگ و مشک یکجا و اغواکننده . احساس عصمت و طهارت و زلالی . عطری نازونوازش کننده و فرح بخش برای روزهای عاشقی .

رایحه زنانه فلورز- پارفوم امپایر
در خشش و ایجازی عجیب در طرح یک جذابیت ناب و بیاد ماندنی . کیفیت اختصاصی با ترکیبی از یاس و مریم . اغواکننده بدون نقص و شوردهنده ماندنی ، سر پنهان در عاشقانه‌های استوار و خاطر انگیز.

رایحه زنانه اوستارا- پنهالیگونز
جادوی بهاری ، ترکیبی از گلهای لطیف و روح انگیز فصل بهار ، خاطره ساز و اصیل ، رایحه ظرفت‌های زنانه و سبکی‌های عاشقانه ، سرازیر ، قابل انعطاف ، آشنا و قادر .

رایحه زنانه فلویینگ
عطری برای روانی کردن کلیه مردهای عالم . با بو‌‌‌ای از تمشک و زنبق و بنفشه چیزی که از‌‌ان‌نمی‌شود گذر کرد . دقیق و اغواکننده . آهسته و جاری برای تثبیت شایسته ترین لحظه‌ها . عطری که به لحظات شما پر نمک و انرژی و نابترین عاشقانه‌ها را کادو میکند .

رایحه زنانه برسووء مید نایت رز
در صورتی‌که عشقتان از آن مدل مردان سرسخت میباشد و بسیار یگانه پسند در ملاقات‌های عاشقانه خویش این رایحه را به شما سفارش می‌کنیم . این عطراز شما یک رویای دستنیافتنی و یک ذوق و سلیقه مختص می‌سازد . یک تعیین منحصربه‌فرد و دیده نشده ترین‌های جان دار .

بها‌های میلیونی در بازار بو و ادکلن؛ شیوه های تشخیص بو اصل از تقلبی
نظرات این مطلب

تعداد صفحات : 2

آمار سایت
 • کل مطالب : 23
 • کل نظرات : 0
 • افراد آنلاین : 2
 • تعداد اعضا : 0
 • بازدید امروز : 125
 • بازدید کننده امروز : 126
 • باردید دیروز : 23
 • بازدید کننده دیروز : 24
 • گوگل امروز : 0
 • گوگل دیروز : 0
 • بازدید هفته : 126
 • بازدید ماه : 150
 • بازدید سال : 4379
 • بازدید کلی : 9130
 • کدهای اختصاصی